Kategorie: Wszystkie | małżeństwo
RSS
niedziela, 27 kwietnia 2014
Powalcz o szczęście

czwartek, 24 kwietnia 2014
Życie jest chwilą

Trzeba wierzyć ...że znów będzie jutro i kolejne dni,że znów zaświeci słońce i spełnią się nasze sny... piękne sny Trzeba patrzeć...by dostrzec piękno.. i dobro wokół nas,by podziwiać ludzi i świat niejeden raz...Trzeba słuchać... prawd od wieków głoszonych przez mędrców...i tej cichutkiej melodii, co gra w naszym Sercu...Trzeba szukać...przyjaciół i szczęścia, sił i wytrwałości...tego wszystkiego, co daje nam tyle radości...Trzeba próbować ...życia i ze swym losem się zmierzyć...by nie żałować, że czegoś nie udało się przeżyć...Trzeba marzyć..., bo marzenia są miłe i tak cudowne,bo dzięki nim życie jest wspaniałe i fascynujące...Trzeba Kochać.., ponieważ tylko Miłość w życiu liczy się ...więc Kochajmy z całego Serca, ile starczy sił ...Trzeba żyć ...jak potrafimy Najlepiej, Najpiękniej,bo życie jest Chwilą i Niczym Więcej ...

wtorek, 22 kwietnia 2014
Nie musisz być doskonała

Nie musisz być doskonała. Nie musisz udowadniać całemu światu, że jesteś najlepsza, bo świat i tak będzie cię wciąż lubił. Nie za to co robisz i nie za to, że jesteś bezbłędna, tylko za to, że jesteś. Po prostujesteś. Jesteś fajną osobą ze wszystkim potencjalnymi usterkami, pomyłkami i obciachem. Bo każdy może się pomylić albo popełnić błąd. Oczywiście to nie ma być pochwała lekkomyślności, beztroski ani lenistwa. Mam na myśli sytuacje, kiedy człowiek stara się zrobić coś dobrze, ale munie wychodzi. Ma dobre intencje i uczciwie pracuje, ale z jakiegoś powodu popełnia błąd. I trudno. Każdy może się pomylić, bo po prostu każdy jest tylko człowiekiem. I już.

sobota, 19 kwietnia 2014
Życzenia Wielkanocne

wtorek, 15 kwietnia 2014
Bądź człowiekiem

sobota, 12 kwietnia 2014
Kropla nadziei

Podaruj kropelkę nadziei
Tym, którzy na nią czekają
Spraw, by przez łzy się uśmiechnęli
Ci, którzy nic już nie maja.
Wtedy i Ty się uśmiechniesz
przez łzy
Lecz ze wzruszenia.
Jak miło pomyśleć ,że właśnie Ty
Pomogłaś spełnić czyjeś marzenia
Kochać to porzucić siebie,
By iść ku innym.
Kochać to dawać zawsze nadzieję
w tym świecie dziwnym...

z sieci

wtorek, 08 kwietnia 2014
Sens naszego życia

Trojka wędrowców z karawany dostrzegła mężczyznę przyglądającemu się z góry zachodowi słońca na Saharze.

-To pewnie pasterz, który wypatruje w oddali zaginionej owcy 
– odezwał się pierwszy z wędrowców.
-Nie wygląda na kogoś, kto czegoś szuka, tym bardziej ze o zachodzie trudno rozróżnić jest kontury. Myślę że oczekuje przyjaciela.
-Pewien jestem , że to święty, który czeka na oświecenie.
-stwierdził trzeci wędrowiec .
Zaczęli komentować zachowanie mężczyzny i tak się zapamiętali w dociekaniach, ze niemal doszło miedzy nimi do kłótni. Wreszcie , aby położyć kres sporom i dojść, który z nich ma rację, zdecydowali się wspiąć na górę, aby porozmawiać z zagadkowym mężczyzną.
-Czy szuka pan swoje owcy ? – zapytał pierwszy.
-Nie, nie mam owiec.
-A zatem oczekuje pan pewnie kogoś? – skomentował drugi. 
-Jestem samotnikiem mieszkającym na pustyni – usłyszeli w odpowiedzi.
-Skoro żyje pan samotnie na pustyni, to zapewne jest pan świętym, który oddaje się medytacjom w poszukiwaniu Boga – odezwał się z zadowoleniem trzeci wędrowiec.
-Czyż wszystko na ziemi znaleźć musi wytłumaczenie ?
Przeto wyjaśnię wam – przyglądam się zachodowi słońca.

Czyż to nie dość, aby nadać sens naszemu życiu ?

 z sieici

czwartek, 03 kwietnia 2014
Prawdziwa kobieta

Prawdziwa kobieta ma ambicje, zasady i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi . Ma również granice wytrzymałości i nawet kochając całą duszą, wybierze rozstanie zamiast bycie na drugim planie i upominanie się o czułe słowa,
bo wie ile jest warta...

O autorze