Blog > Komentarze do wpisu
Czy to partner dla Ciebie?

Nie siła miłości a dopasowanie sprawia że nasz związek nie rozpada się po kilku miesiącach.
Wpływ na to ma: zaufanie nie chodzi tu tylko o wierność, ale też o przekonanie, że partner zawsze będzie stał po Twojej stronie i nie pozwoli Cię skrzywdzić.
Znalezienie kompromisu w sprawach, które Was różnią, bo jeśli jedna strona coś nieustannie poświęca, to poczuje się wykorzystywana.
Umiejętność rozmawiania o sprawach trudnych świadczyć będzie o wyrozumiałości partnera, przed którym nie boisz się wyrażać swoich uczuć.
Wspólnie spędzajcie dużo czasu ze sobą, ale ma to być dla Was przyjemnością, ma być Wam ze sobą dobrze, kiedy oglądacie razem film, spacerujecie.
Mowa jest srebrem, a milczenie złotem- wspólne życie nie raz potwierdzi tę regułę. Czasami każdy z nas potrzebuje pobyć sam na sam, spróbujmy to uszanować, nie zawracając nieustannie głowy partnera pytaniami "Co ci jest?"
Nie ma pary, która się nie kłóci. Nieporozumienie, po którym umiemy się pogodzić, oczyszcza atmosferę. Jednak gdy zdarza się to dość często, oznaczać może że różni Was zbyt wiele. 


wtorek, 22 listopada 2011, adeli

Polecane wpisy

  • Mówimy ...

    Mówimy „nie kochasz mnie”, aby ktoś zapewnił nas, że to nieprawda. Mówimy „zimno mi”, kiedy chcemy, by ktoś nas przytulił. Mówimy „

  • Jeszcze będzie pięknie

  • Pamięć i zapomnienie

    Pewnego razu, gdzieś w drodze, spotkały się Pamięć i Zapomnienie. Przywitały się, jak starzy przyjaciele, a Pamięć zaczęła wspominać: - Dawno się nie widzieliśm